BİZ KİMİZ

Bizi Yakından Tanıyın
Grdap Anime Post

Hakkımızda

Grdap Entertainment, 2023 yılında oyun geliştirme amacıyla bir araya gelmiş bir ekiptir. Ekibimizin asıl amacı, hayal ettiğimiz oyunları tasarlayarak oyun sektörüne samimi işler sunmaktır. Kendi vizyonumuz doğrultusunda, sürekli olarak daha büyük ve kapsamlı oyunlar geliştirmeyi hedefliyoruz. Tasarımlarımızı popülerite ihtiyaçlarına göre değil, kendi içimizden gelen tutkulu fikirlerle zenginleştiriyoruz.

Şu an "Gravity Runner" adında bir mobil arcade oyunu ve "The Tower Stories Green 1" adında bir fantezi, macera türünde görsel roman oyunu geliştirmekteyiz.

Gelecekteki hedeflerimiz arasında, kendi tasarladığımız evrende oyunculara derinlemesine hikayeler sunacak bir RPG oyunu geliştirmek bulunuyor. Bu hedef, oyun geliştirme serüvenimizde bizi daha büyük projelere yönlendirecek en büyük motivasyon kaynağımızdır.

EKİP

Batuhan Demİrezen

Owner - Developer

“Merhaba millet, ben Batuhan. Oyun tutkunu ve kariyerimi bu alanda geliştirmek isteyen bir Bilgisayar Mühendisiyim. Lise yıllarımdan itibaren birçok oyun firmasında gönüllü olarak çalıştım ve üniversiteye başladığımda bu sektöre adım atmak için Bilgisayar Mühendisliği bölümünü tercih ettim. Bu süreçte kendi çabalarımla birkaç deneme oyunu geliştirdim.

En büyük hayalim ve amacım kendi ekibimi kurup ileride bir oyun şirketi açmaktı. Mezun olduktan sonra, benim gibi hayalleri olan ve alanlarında başarılı kişilerle bir araya gelerek Grdap Entertainment adında bir ekip kurdum.”

Tunay Ertürk

Developer

“Yazılıyor...”

R. Ekrem Atayolu

Animator

“Merhaba ben Rıdvan Ekrem ATAYOLU, bir Animatörüm. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi'nin 4 yıllık Canlandırma bölümünden mezunum. Adobe After Effects, Clip Studio Pro ve Photoshop gibi programlarda uzmanlık kazandım. Anime ve mangaları sevmemin yanı sıra, VR oyunlarına da büyük bir ilgi duyuyorum.

Kariyerim boyunca, kendi hikayesini tasarladığım oyunları tasarlama hayalini kovalıyorum. Yaptığım işlerle insanları düşünmeye ve sorgulamaya teşvik eden, üzerine düşünülmüş çalışmalar yapmaktan büyük keyif alıyorum. Üniversite yıllarımda 130 sayfalık bir çizgi roman hazırladım ve 13 bölümlük bir Webtoon serisi oluşturdum. Gravity Runner mobil oyun projesinde animatör olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda, hikayesini kendim tasarladığım ve büyük bir tutkuyla üzerinde çalıştığım "The Tower Stories Green 1" adlı bilgisayar oyunu projem üzerine yoğunlaşmış durumdayım.

Sanatsal yeteneklerimi kapsamlı projelerde kullanmayı sürdüreceğim. İlerleyen zamanlarda kendi tasarladığım hikayelerle benzersiz oyunlar geliştirmeyi umuyorum.”

A. Mustafa Baykal

Concept 2D Artist

“Yazılıyor...”